I ri Autobusi i dritherimave 3 Shiko më të madhe

Autobusi i dritherimave 3

Paul van Loon A-003893

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria fantastike Autobusi i dritherimave vjen me vellimin e trete per lexuesit e rinj, te pasionuar pas romaneve thriller.

Më shumë detaje

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928292292

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kujtuat se tmerri i Autobusit të drithërimave mbaroi kur shpikësi i tij, shkrimtari-vampir P. Onoval, vdiq? Jeni gabuar: ja ku mbërrin Edi Gj., Gjeniu i Kompjuterit, që e ringjall vampirin përmes një rituali makabër.

Por Onovali i ringjallur mund të veprojë vetëm në internet, në realitetin virtual të prodhuar nga kompjuteri... Veç nëse ai arrin të thithë tre djem dhe një vajzë, atëherë ruhuni... ai mund të kthehet në botën tonë.

Kjo gjë u ndodh Riçardit, Berrit, Lidias dhe Shakirit që kapen nga Edi dhe jetojnë si protagonistë të tmerruar në aventurat virtuale (që janë po aq të vërteta sa jeta) dhe rrezikojnë të bëhen përgjithmonë skllevërit e Onovalit...

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe248
ISBN9789928292292
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani