Ishulli i shkrete Shiko më të madhe

Ishulli i shkrete

H. De Vere Stancopole A-005299

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një plak dhe dy fëmijë, pas një furtune që i zë në det, bien në një ishull të shkretë. Atje i pret një betejë e vështirë mbijetese. Megjithëse larg familjes dhe të afërmëve, si dhe larg mundësive që ofron qyteti, jeta gjithsesi vazhdon. Ata tashmë janë të detyruar të formojnë një jetë të re në këtë ishull të padëshiruar. Tre miqtë e ngushtë hedhin hapa për një jetë që do të zgjaste shumë në këtë ishull, derisa...

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608149

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe38
ISBN9789995608149
V. Bot2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSabit DEMA