Tim Taleri ose e qeshura e shitur Shiko më të madhe

Tim Taleri ose e qeshura e shitur

Xhejms Krus BOM0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tim Taleri ka një të qeshur që ndikon te të gjithë. Por ai e shet atë te një baron misterioz të quajtur Lefeut. Këtu nisin fatkeqësitë dhe aventurat e personazhit tonë.

Më shumë detaje

105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992752866

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tim Taleri ka një të qeshur që ndikon te të gjithë. Por ai e shet atë te një baron misterioz të quajtur Lefeut, në këmbim të një sasie parash. Baroni merr qeshjen e tij dhe fiton çdo bast por Timi më vonë kupton se nuk është më vetvetja.

Prandaj ai vihet në kërkim të rikthimit të buzëqeshjes së tij. Se çfarë ndodh me të dhe cilat janë përpjekjet e tij për të rifituar buzëshjen, ju ftojmë të lexoni librin, i cili mbetet ndër librat klasik për fëmijë më të suksesshëm në të gjitha kohërat.

Të dhëna

Faqe261
ISBN9789992752866
Titulli origjinalOmsca-1
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiGuri Shyti