Harta turistike e Tiranes

Geo Consoulting GEO0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Harta turistike e Tiranës, Qëndër, Zonat Jashtë Tirane, Zonat Rurale.

Modeli i ri, informacion i pasur, i strukturuar dhe i përditësuar!

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928202567

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 libër tjetër nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta turistike e Tiranës, Qëndër, Zonat Jashtë Tirane, Zonat Rurale.

Modeli i ri, informacion i pasur, i strukturuar dhe i përditësuar!

Veçoritë dhe risitë specifike;

Harta;

- Informacion i përditësuar për infrastrukturën rrugore për bashkinë e Tiranës

- Informacion i ri dhe i kategorizuar mbi monumentet, atraksionet dhe aktivitetet e natyrës si dhe turizmit kulturor.

- Përfshin një listë të gjerë të fshatrave me potencial turistik

- Vizualizimi i topografisë dhe evidentimi i emrave kryesorë të destinacionit turistik

- Rruget e Ecjes si dhe Bicikletave

- Linjat dhe Stacionet e Autobuzeve.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe32
ISBN9789928202567
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaEnglish
Tipi i publikimitKatalog
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat100 x 70