Gjeniu i madh Edgar Kejsi Shiko më të madhe

Gjeniu i madh Edgar Kejsi

Aleksej Prijma A-007315

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri “Gjeniu i madh Edgar Kejsi”, është një libër ku autori ka dhënë shpjegime dhe ka bërë parashikime për: rimishërimin, vendndodhjen e kapsulës së të fshehtës së njerëzimit, qëllimin e ndërtimit të piramidave, ndikimin e meditimit dhe të ëndrrave në jetën e njerëzve, raportin e trupit me shpirtin, çfarë ndodh me shpirtin pas vdekjes, përshkrimin e jetës në kontinentin e zhdukur të Atlantidës, ndryshimet që do të ndodhin në planetin tonë dhe të ardhmen e njerëzimit.

Më shumë detaje

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri “Gjeniu i madh Edgar Kejsi”, është një libër ku autori ka dhënë shpjegime dhe ka bërë parashikime për: rimishërimin, vendndodhjen e kapsulës së të fshehtës së njerëzimit, qëllimin e ndërtimit të piramidave, ndikimin e meditimit dhe të ëndrrave në jetën e njerëzve, raportin e trupit me shpirtin, çfarë ndodh me shpirtin pas vdekjes, përshkrimin e jetës në kontinentin e zhdukur të Atlantidës, ndryshimet që do të ndodhin në planetin tonë dhe të ardhmen e njerëzimit.

Edgar Kejsi (1877- 1945) është një nga figurat më enigmatike në historinë botërore. Atij që nuk njeh cili është Edgar Kejsi, menjëherë mund t’i thuhet përgjigjja: Ai është parashikuesi më i madh i të gjitha kohërave, që ka lënë jo vetëm një numër shumë të madh dëshmish te familjarët, të afërmit e miqtë për talentin e tij të jashtëzakonshëm, por në të njëjtën kohë edhe një “malli të tërë me materiale të shkruara. Më interesant ja është se çdo thënie e tij është e dokumentuar, për cilindo që dëshiron të pasurojë të dhënat për Edgar Kejsin dhe veprën e tij. Janë shkruar më se treqind libra rreth tij

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe255
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEshref Ymeri