I ri Shtëpia e robotëve Shiko më të madhe

Shtepia e roboteve

James Patterson, Chris Grabenstein BOT0291

Libër i ri

23 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003089

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Jam Semi Rejes- Rodrigez.Jam si shumë fëmije të tjerë…Vetëm se jetoj në një shtëpi plot me robotë! Disa herë është shumë bukur.Kemi Blicenin,kositësin e madh të barit; Z. Fshiendrit,shërbëtorin e çmendur; Mekfeçin ,qenin robot dhe plot të tjerë. Por ardhja më e re është A-ja,roboti më i keq në botë.Ai është i mërzitshëm.Ai i di të gjitha.Ai është i bindur se është vëllai im i vërtet.Dhe tani,do të vijë në shkollë me mua. Nëse kjo nuk është një emergjencë,nuk e di çmund të jetë tjetër!

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe328
ISBN9789928003089
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13.5 x 20.5
PërkthyesiAnila Duka