I ri Gojeprishuri dhe torollaku Shiko më të madhe

Gojeprishuri dhe torollaku

James Patterson, Chris Grabenstein A-004242

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte libri me i bukur i te gjitha koherave qe eshte shkruar per djemte. Pena e James Patterson, ne bashkepunim me Chris Grabenstein vazhdon te magjepse lexuesit e vegjel te diteve tona. Libri shoqerohet me ilustrimet fantastike te Stephen Gilpin

Më shumë detaje

35 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003904

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

VLERESIME

“I thjeshtë dhe i fuqishëm. Zbavitës dhe i sinqertë... Gojëprishuri dhe Torollaku është shumë, shumë i vlefshëm.”

- Kuami Aleksandër, shkrimtar fitues i Medaljes Newbery me librin Mbikalimi.

“Një rrëfim plot humor dhe prekës... Djemve do t’ju pëlqejë shumë kjo histori.”

- Dr. Majkëll Tompson, bashkautor i bestsellerit të New York Times-it Lartësimi i Kainit.

“Gojëprishuri dhe Torollaku rrëfen për ngacmimet, vështirësitë e miqësisë dhe fuqinë e humorit!”

- Erik Kan Geil, autor i Libri i Ngacmimeve.

“Plot humor, mprehtësi dhe ngadhënjim, Gojëprishuri dhe Torollaku provon se humori mbresëlënës ndihmon për ta bërë botën një vend më të mirë.”

- Keri Xhons, autore bestseller e New York Times-it e serisë Nevoja dhe i librit Kohëndaluesit, si edhe bashkëbotuese e librit I dashur Ngacmues.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe280
ISBN9789928003904
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore