Fantazma me sy njeriu Shiko më të madhe

Fantazma me sy njeriu

Mira Meksi IA0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Fantazmadhja mori një grusht drite dhe e hodhi në një magje guri. Pastaj hodhi edhe një tjetër, edhe një tjetër

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789994363794

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Në guvën e lagësht të një eremite të vjetër ishin mbledhur fantazmat. Fantazmadhja mori një grusht drite dhe e hodhi në një magje guri. Pastaj hodhi edhe një tjetër, edhe një tjetër Përzjeu dritën me dritë dhe zuri të ngjeshte brumin dritë. Brumi nuk lidhej dhe nuk i bindej Fantazmadhes. Fantazmat e tjera qenë përkulur mbi magje. Grushte të tjera me dritë, hidh e hidh. Kjo skish bërë kurrë vaki, të mos ngjizej dot një fantazmë me kaq shumë dritë. Fantazmadhja lëvizi duart dhe më në fund brumi mori formë. Dy sy të vërtetë njeriu mbinë në mes të asaj forme fantazme. Sy njeriu në trup fantazme!

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789994363794
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaMbi 3 vjeç
Numri i botimeveI parë