I ri Cmim i reduktuar! Ne ndjekje te Morigana Krout Shiko më të madhe

Virusi - Ne ndjekje te Morigana Krout

JESSICA TOWNSEND A-007501

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Punët janë shumë më keq nga ç'mendon ti. Shpejt këtë gjë ke për ta zbuluar vetë, dhe kur ta zbuloshg, mua do vish të më kërkosh."

990 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084859

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe512
ISBN9789928084859
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa