JESSICA TOWNSEND

JESSICA TOWNSEND jeton në Sunshine Coast të Australisë, por për disa vite ka jetuar mes Londrës dhe vendlindjes. Ajo ka punuar si redaktore në një agjensi publicitare dhe në një revistë për fëmijë.

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 5 nga 5 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Ky libër magjepsës dhe drithërues që pason 'Nevërmur - Sprovat e Morigana Krout', bestseller sipas 'New York Times'dhe fitues i shumë çmimeve, është po aq interesant dhe tërheqës, dhe me siguri që do ta mbajë gjallë vëmendjen e lexuesit deri në faqen e fundit.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  “Nevërmur” i Jessica Townsend-it: Spriovat e Morigana Krout nuk është thjesht një debutim i jashtëzakonshëm. Tërheqës, magjepsës, dhe i shkruar në mënyrë të mrekullueshme, ky libër sjell një aventurë të jashtëzakonshme që me siguri do të bëhet libri i preferuar për shumë lexues..” - Trenton Li Stjuart, autor bestseller i serisë Mysterious Benedict Society

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  2 880 Lekë 3 200 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Kjo seri me tre vellime e Jessica Townsend ka qene konkurrentja me e forte e series se Harry Potterit dhe tashme, ne shqip permes Mediaprint kane ardhur tre vellime magjike, te cilat ne i rekomandojme per t’i dhuruar ne pako per lexuesit e vegjel qe jane te pasionuar pas fuqise se pamate te fantazise. 

  2 880 Lekë
  3 200 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  "Punët janë shumë më keq nga ç'mendon ti. Shpejt këtë gjë ke për ta zbuluar vetë, dhe kur ta zbuloshg, mua do vish të më kërkosh."

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Nuk është në stok
  I ri

  "Punët janë shumë më keq nga ç'mendon ti. Shpejt këtë gjë ke për ta zbuluar vetë, dhe kur ta zbulosh, mua do vish të më kërkosh."

  1 200 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 5 nga 5 libra