I ri Billi dhe perbindeshat e vegjel 2 - perbindeshat shkojne ne shkolle Shiko më të madhe

Billi dhe perbindeshat e vegjel 2 - perbindeshat shkojne ne shkolle

Zanna Davidson A-000833

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seia e Billit vazhdon, me plot të reja befasuese. Personazhi ynë është në telashe në shkollë. Një nxënës i shkollës e ngacmon. Përbindëshat e vegjël duan ta shoqërojnë në shkollë po ai nuk pranon. Ndoshta me përbindëshat vërdallë gjërat do të shkojnë më mirë se sa Billi mendon...

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084699

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe75
ISBN9789928084699
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose