Axhende Ditore 2022

Libër i ri

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Axhende 2022

Permasat : 14,2 x 20.5 cm 

320 faqe

E disponueshme ne 4 ngjyra Blu, e Zeze  e Kuqe dhe Kafe

Kush deshiron mund ta personalizoje sipas deshires : 
Personalizojeni me emrin e plote, iniciale, nje tekst te shkurter ose me logon qe ju deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.