I ri Djaloshi me krahe Shiko më të madhe

Djaloshi me krahe

Lenny Henry BAT0444

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një fëmijë i zakonshëm është gati për t’u bërë NJË HERO I JASHTËZAKONSHËM.

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341822

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur Tundes i dalin krahët dhe mëson se ai është i vetmi që qëndron midis Tokës dhe shkatërrimit total, papritmas shkolla është shqetësimi më i vogël i tij. Për fat të mirë, grupi i shokëve të tij të rrëmujshëm e mbështesin gjithnjë dhe me fuqitë e tij të reja, Tunde është gati të fluturojë përballë rrezikut.

E çfarë pastaj që nuk mund t'i bëjë ballë kokorroçave të shkollës? Ai është djaloshi me krahë - ky është fati i tij. Prandaj, s’ka vend për shqetësim...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe208
ISBN9789928341822
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi