I ri Lufta e Kosoves dhe Hashim Thaci Shiko më të madhe

Lufta e Kosoves dhe Hashim Thaci

Blendi Fevziu, Baton Haxhiu A-006120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri me autorë Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu, është një lloj “dosje e lavdisë” së Thaçit në luftën e Kosovës, kundër një “dosje akuzash” me të cilat presidenti përballet tashmë në hagë, në kuadrin e Gjykatës Speciale

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320346

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe282
ISBN9789928320346
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë