I ri Aventurat e Bagsit Shiko më të madhe

Aventurat e Bagsit

Birgit Lushi A-005219

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A keni dashur ndonjëherë të shkoni në një super aventurë me mikun tuaj me të mirë? Dy shokët tanë të zemrës, Bagsi dhe Lola bashkë me mikun e tyre të ri, Etin nisen në një super aventurë me balonë në një ishull të largët plot me rreziqe por edhe me gjëra të bukura.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928275479

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                                

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe47
ISBN9789928275479
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë