I ri Axhende 2022 – Dudaj Shiko më të madhe

Axhende 2022 – Dudaj

Nora Nushi A-007639

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rona Nushi është themeluese e markës kozmetike natyrale Bees&Trees Bio Cosmetics. Me moton e saj "Duaje veten natyrshëm", Nora shpreh idealet e saj për dashurinë ndaj vetes nëpërmjet të shëndetshmes, të bukurës dhe natyrales.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306589

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe224
ISBN9789994306589
RedaktoriKlodiana Metani
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë