Kategoritë

Ofertat

Lista e librave sipas Shtëpisë Botuese Dritare

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok
  I ri

  Sot jam mami. Kete mengjes u zgjova me ty, beb. Kemi qene bashke gjate gjithe ketij muaji, po s'e dija. Me fal, shpirt! Ti duhet te kesh ardhur tek une me 28 janar, te pakten keshtu mendon mjeku. Mbase ka te drejte, sepse ajo ka qene nje dite shume e cuditshme, nje nga ato dite qe sjell vec gjera te bukura. E tmerrshme, nuk kam as fjalor per memesine! Te...

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  792 Lekë 990 Lekë -20% Në stok

  Ne kete liber dygjuhesh, shqip – anglisht jane 10 perralla te cilat Rudina Xhunga ka pergatitur ne bashkepunim me vajzen e saj te vogel Alanen dhe qe vijne ne nje botim fantastik me ilustrimet e Ledia Konstandinit  

  792 Lekë
  990 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  792 Lekë 990 Lekë -20% Në stok
  I ri

  Pas librit “Përrallat e Pitilushes”, vjen për lexuesit e vegjël “Tregimet e Pitilueshes”, një botim i ardhur si dhuratë në prag të Krishtlindjeve për lexuesit e vegjël, shkruar plot dashuri nga Alana Hila dhe Rudina Xhunga. Ilustrimet fantastike të këtij libri janë përgatitur nga Skuadra e Pitilusheve dhe kopertina nga Ledia Kostandini.

  792 Lekë
  990 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra