I ri Liberthi i dashurise Shiko më të madhe

Liberthi i dashurise

Shpetim Selmani A-008708

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Libërthi i dashurisë”, fitues i Çmimit Evropian për Letërsi, është një rrëfim që, duke nisur prej perspektivës personale të autorit, kërkon t’i shpërfaqë kotësinë dhe rëndomtësinë e jetës moderne, duke i ndërthurur gjithnjë me pozicionin e artistit në shoqëri.

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951055680

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe78
ISBN9789951055680
Viti i Botimit2022
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë