I ri I dyshuari X Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

I dyshuari X

Keigo Higashino A-008374

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si në një lojë shahu ku çdo lëvizje është një vëzhgim i hollë i psikologjisë së kundërshtarit, romani “i dyshuari X” është një thriller me një suspensë dhe një finesë unike

Më shumë detaje

97 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928348685

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Pas divorcit nga një burrë i dhunshëm, Jasuko rrit e vetme vajzën e saj, Misaton, duke u munduar të rifillojë një jetë të pavarur dhe larg gabimeve të së shkuarës.

Kur ish-burri i saj i vjen në shtëpi për t’i kërkuar para, duke kërcënuar atë dhe vajzën e saj, Jasuko humb kontrollin dhe e vret duke e mbytur me një kabllo.

Por dikush i ka dëgjuar të gjitha: Ishigami, fqinji i saj, një profesor matematike, i cili vetofrohet t’i ndihmojë të dyja gratë sipas një plani të denjë për profesionin e tij, duke mos i lënë asgjë rastësisë.

Të dhëna

Faqe336
ISBN9789928348685
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBisej Kapo
RomanMister&Thriller