Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5 Shiko më të madhe

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5

Ana Sheldia BDI0294

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e pestë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Më shumë detaje

885 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789994346868

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Faqe64
ISBN9789994346868
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë