I ri Koke e kembe ne dashuri Shiko më të madhe

Koke e kembe ne dashuri

Tessa Bailey PE0520

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tessa Bailey na dhuron një tjetër komedi romantike për një donzhuan të thekur që, padashje, bie në dashuri me shoqen e tij të ngushtë teksa përpiqet ta ndihmojë për t’i fituar zemrën një burri tjetër.

Më shumë detaje

1090 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371744

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Peshkatari i gaforreve, Foks Thornton gëzon namin e një Kazanove seksi, që se ret mendjen për asgjë. Të gjithë e dinë që po ndenjë me të, qejfin dhe zbavitjen në shtrat dhe jashtë tij e ke të sigurt. Kjo, deri ditën që njihet me Hana Bellinxhërin, e cila nuk bie pre e pamjes apo joshjes së tij dhe që do që të jenë vetëm shokë. Ndërkaq, ajo ushqen ndjenja të thella për një kolegun e saj, i cili nuk ia kthen me të njëjtën momedhë.

E armatosur me këshillat e ‘shokut’ të saj, Hana rreket t’i tërheqë vëmendjen kolegut... por sa më shumë kohë kalon me Foksin, aq më tepër e dëshirn. Ndërsa kufiri mes miqësisë dhe flirtit zë e davaritet, të dy bien kokë e këmbë në dashuri, por a do ta pranojë këtë me zë të lartë?

“Edhe barrierat e saj u shembën, duke çliruar një ofshamë të thellë. Ajo ngriti duart dhe i ledhatoi fytyrën, ia shtërngoi butësisht, ia kaloi mes flokëve teksa putheshin si të dëshpëruar, krejt të vetëdijshëm që ishte hera e fundit. Shumë shpejt, u bë e qartë se nuk do të ndaleshin vetëm tek puthja”.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928371744
Titulli origjinalHook, line and sinker
RedaktoriBrunilda Meno, Aida Baro
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMaria Hila
RomanRomancë&Pasion