I ri Toka e reres dhe e kenges Shiko më të madhe

Toka e reres dhe e kenges

Joyce Chua OMBRA0247

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Joyce rrëfen një histori të mahnitëse të magjisë, hakmarrjes dhe romancës në botën ende të pa eksploruar të Azisë. "Toka e rërës dhe këngës" është shkruar bukur me personazhe bindëse dhe nuk do ta keni të lehtë të lëshoni nga dora."

Më shumë detaje

1106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN 9789928064042

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Joyce rrëfen një histori të mahnitëse të magjisë  hakmarrjes dhe romancës në botën ende të pa eksploruar të azisë. "Toka e rërës dhe këngës" është shkruar bukur me personazhe bindëse dhe nuk do ta keni të lehtë të lëshoni nga dora."
— Leslie W.,
autore e "The Night of Legends" Ngjarjet e romanit "Toka e rërës dhe e këngës" zhvillohen në shkretëtirë, por ai është plot me jetë, ngjyra dhe bukuri."
— Daryl Kho

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe397
ISBN 9789928064042
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përkthyesi Elisa Ivanaj
RomanSagë&Histori