I ri Autobusi i energjive Shiko më të madhe

Autobusi i energjive

Jon Gordon A-000292

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autobusi i Energjisë, një libër bestseller ndërkombëtar, i shoqëron lexuesit në një udhëtim frymëzues, i cili u hap mendjen dhe zbulon 10 sekrete për t'iu qasur jetës dhe punës me anën e të menduarit pozitiv e të drejtpërdrejtë, që të çon drejt përmbushjes në punë dhe në shtëpi. Jon e gërsheton këtë histori tërheqëse me mendime të holla, duke ofruar një udhërrëfyes të fuqishëm për të kapërcyer pengesat dhe për të nxjerrë më të mirën nga vetja dhe nga skuadra. Kur t'i hipni autobusit të energjisë, do të shijoni udhëtimin e jetës.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004673

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

REVIEW

"...ka gjëra vërtet të mëdha në këtë libër - ide të mira, citime të sakta dhe shprehje goditëse që të ftojnë t'i shkruash e t'i sjellësh ndërmend në çastet e përshtatshme." (EDGE)

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe247
ISBN9789928004673
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë