I ri Harabeli i kuq Shiko më të madhe

Harabeli i kuq

Jason Matthews BLV0218

Libër i ri

11102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338754

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një rrëfim drithërues!

Personazhe të paharrueshme

Një fund përvëlues

Në xhunglën e Shërbimit Sekret post-sovjetik, një agjente e bukur dhe e mençur ruse, e trajnuar në artin e joshjes, përfshihet në një duel pasionant me oficerin e CIA-s, i cili luan rol kyç në çështjen e saj.

Dominika Egorova nuk kërkoi të stërvitej në Shkollën sekrete ruse të Harabelave, por në lojën e vjetër të seks-spiunazhit nuk kanë mbetur shumë lojtarë të zotë. Megjithatë, tek amerikani Nataniel Nesh ajo gjen kundërshtarin e denjë dhe mes tyre nis një lojë vdekjeprurëse, ku do të bëhen e do të prishen aleanca të fshehta dhe ku pasioni i ndaluar do të kërcënojë jo vetëm jetën e një burri dhe të një gruaje, por fatin e dy superfuqive.

Jason Matthews e ka jetuar personalisht këtë jetë dhe këtë histori, dhe kjo është e dukshme në çdo faqe të librit: spiunazh i niveleve të larta, rrezik i pallogaritshëm, seks, agjentë të dyfishtë dhe udhëkryqe pa fund. Çfarë i duhet më shumë një lexuesi?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe544
ISBN9789928338754
Titulli origjinalTHE RED SPARROW
RedaktoriAlbana Kapxhiu, Bledar Çepele
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanMister&Thriller