Set Shkenca 100 Eksperimente + Libri i Shpikjeve

ER0250

Libër i ri

900 Artikuj

3 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set Shkenca 100 Eksperimente + Libri i Shpikjeve

Nje eksperiment per cdo rast nga Clementoni

Vendoseni veten në këpucët e një shkencëtari të madh dhe argetohuni me laboratorin e shkences me 100 eksperimente

Përjetoni argëtimin në çdo situatë dhe zbuloni sekretet e fizikës, kimisë, botanikës dhe optikës!

Eksperimentoni në ajër të pastër ose në shtëpi, luani me shkencë hetuese duke e vendosur veten në këpucët e një agjenti të fshehtë dhe largoni mërzinë duke u përpjekur të bëni eksperimente të pabesueshme!

Manuali i ilustruar shoqëron fëmijën në çdo fazë të eksperimenteve për t'i kryer ato në siguri të plotë.

Se bashku me setin e eksperimenteve vjen edhe libri i shpikjeve. Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote.

Per femije mbi 7-13 vjec