Set Elektricitet + Libri i Progresit te Njerezimit

ER0249

Libër i ri

5 Artikuj

4 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set Elektricitet + Libri i Progresit te Njerezimit

Seti i elektricitetit vjen se bahsku me librin e progresit

Per femije 7-13 vjec. Një plan pune i pasur për të zbuluar sekretet e energjisë elektrike dhe për të bërë mbi 90 qarqe elektrike në mënyrë të sigurtë.

Shumë aktivitete për të zbuluar të gjitha sekretet e energjisë elektrike dhe për të mësuar funksionimin e shumë komponentëve elektrikë

Se bashku me kutine do te merni edhe manualin e perdorimit

Lodra eshte e markes Clementon per femije mbi 8 vjec

Enciklopedia që u jep përgjigje pikëpyetjeve që kanë të bëjnë me historinë e zhvillimit të njerëzimit, që nga fillimet e tij e deri më sot.