Cmim i reduktuar! Set Mikroskop Kit + Enciklopedia e Perseve Shiko më të madhe

Set Mikroskop Kit + Enciklopedia e Perseve

ER0247

Libër i ri

10 Artikuj

3 647 Lekë

-15%

4 290 Lekë

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set me Mikroskop Kit dhee Enciklopedine e Perseve

Per te apasionuarit pas natyres vjen kjo loder nga marka Clementon se bashku me librin 

Nje set fantastik per te mesuar dhe eksperimentuar natyren.

Set i plote i instrumentave laboratorike per te arritur rreth 50 eksperimente.

Me nje mikroskop qe zmadhon deri ne 600 here.Permasat 7 x 45,1 x 31,1 cm

Seti permban dhe shume aksesore te tjere te cilat do tju ndihmojne gjete eksperimenteve.

Pervec kesaj vjen edhe enciklopedia e perseve ne shqip

Një libër i shkëlqyer praktik dhe pedagogjik për të rritur dijet dhe fantazinë e fëmijës tuaj.

Gjithçka rreth hapësirës, tokës, botës së gjallë, njeriut dhe shkencës: Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetësorë.

I pershtatshem per femijet  7-13 vjec.