Set Mikroskop + Libri i Eksperimenteve

ER0246

Libër i ri

7 Artikuj

4 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set Mikroskop + Libri i Eksperimenteve

Per te apasionuarit pas natyres ju vjen seti mikroskop bashke me librin e eksperimenteve

Nje set fantastik per te mesuar dhe eksperimentuar natyren.

Set i plote i instrumentave laboratorike per te arritur rreth 50 eksperimente.

Me nje mikroskop qe zmadhon deri ne 600 here. Seti permban dhe shume aksesore te tjere te cilat do tju ndihmojne gjete eksperimenteve.Permasat 7 x 45,1 x 31,1 cm

Ndersa libri i eksperimenteve nga nje grup autoresh me 120 faqe do tju mesoje duke u argetuar

Zbuloni të fshehtat e shkencës me 101 eksperimente zbavitëse që mund t'i realizoni edhe në kushtet e shtëpisë.

Seti eshte i pershtatshem per femije nga moshe 7-13 vjeç