Papirus druri i Personalizuar

EP0541

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dedikimi më i bukur në një papirus prej druri.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

2 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 libër tjetër nga e njëjta kategori:

Më tepër

Teksti që ju dëshironi i gdhendur përjetësisht në një kujtim kaq unik.

Një dhuratë e cila përshtatet me çdo event.

Përmasat: Format A3 (30 x 42 cm)

*Ky është një produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirëkuptoni që do një afat prej 3 ditësh për tu përgatitur nga momenti që porosia juaj është konfirmuar.

*Produktet artizanale janë të personalizuara dhe të krijuara enkas për porositësin ndaj kërkohet 50% parapagim për ta realizuar. Nëse ju vendosni për arsye personale ta ktheni apo të mos ta tërhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jonë.