I ri Jeta si nje lojë shahu Shiko më të madhe

Jeta si nje lojë shahu

Gary Kasparov TO0676

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mjeshtri i Madh dhe Kampioni i Botës në shah Garry Kasparov ndan të fshehtat e fuqishme të strategjive që ai ka mësuar duke mbizotëruar lojën intelektualisht më sfiduese – mësime rreth zotërimit të aftësive strategjike dhe emocionale për t’i bërë ballë sfidave më të ashpra të jetës dhe për të maksimizuar suksesin, pavarësisht se sa e vështirë është konkurrenca.

10966 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928376824

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe344
ISBN9789928376824
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEduard Shalsi