I ri Jeta plot sfida e Loti Bruks Shiko më të madhe

Jeta plot sfida e Loti Bruks

Katie Kirby BAT0445

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga autorja e romaneve bestseller KATIE KIRBY vjen me nje liber te ri per lexuesit e vegjel, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese “Botart”

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341839

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Loti Bruks është 11 vjeç e tre çerek dhe jeta e saj tashmë ka marrë zyrtarisht TATËPJETËN.

Jo vetëm që duhet ta fillojë shkollën e mesme pa asnjë shok e shoqe, apo flokë të dredhur magjepsës, por ajo nuk ka as edhe një palë sytjena!

Me DITARIN E SAJ PRIVAT KREJT SEKRET dhe një mal me çokollata KitKat, Loti ia del mbanë me festat, miqësitë e reja dhe momente plot sfida.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe432
ISBN9789928341839
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta