15 ligjet e pacmueshme te rritjes Shiko më të madhe

15 ligjet e pacmueshme te rritjes

John Maxwell A-007318

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i tretë, në serinë e Ligjeve të John Maxwell-it (pas librit 21 ligjet e padiskutueshme të lidershipit, me katër milionë kopje të shitura dhe librit 17 ligjet e padiskutueshme të punës në grup, me dy milionë kopje të shitura), do të të ndihmojë të bëhesh nxënës i përhershëm, potenciali i të cilit rritet vazhdimisht dhe nuk “shteron” kurrë: Zbatoji në jetë dhe shfrytëzo potencialin tënd

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004888

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Miliona individë – ndër ta edhe unë – janë frymëzuar nga fjalët dhe librat e John Maxwell-it. Tani, me 15 Ligjet themelore të rritjes, John ndan sërish me ne mendjemprehtësinë dhe dijen e tij, që të na nxisë të arrijmë potencialin tonë të plotë dhe të bëjmë ndryshim pozitiv në jetën e të tjerëve.”

– ELIZABETH DOLE

Ish-sekretare e kabinetit, senatore dhe presidente e Kryqit të Kuq Amerikan.

 

“E përshëndes John Maxwell-in për rolin e tij si pionier i lidershipit në mbarë botën. Në librin e tij më të fundit, ai ka përzgjedhur me sukses 15 ligjet më të vlefshme të rritjes personale. Të lexosh këtë libër është si të marrësh thelbin e dijeve të tij, që do t’ju ndihmojnë për ta ngritur suksesin personal në një nivel të ri.

STEDMAN GRAHAM

Lektor, autor dhe sipërmarrës.

 

“Si trajner dhe lider, jam vazhdimisht në kërkim të mënyrave për t’i mësuar lojtarët e mi si të rriten. Falë mikut tim të mirë John Maxwell, ju keni tani në dorë doracakun e udhëzimeve për hapat e mëtejshëm të rritjes. Zbatimi i këtyre ligjeve do t’ju bëjë të rriteni si individë dhe në kontributin që jepni për të tjerët. Ky libër duhet të lexohet patjetër nga kushdo që ka përgjegjësinë të ndihmojë të tjerët të rriten.”

– JOHN CALIPARI

Kryetrajner basketbolli në Universitetin e Kentakit.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe344
ISBN9789928004888
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë