I ri Cmim i reduktuar! Shkolla nentevjecare – vellai im eshte nje derr genjeshtari Shiko më të madhe

Shkolla nentevjecare – vellai im eshte nje derr genjeshtari

James Patterson, Lisa Papademetriou A-004233

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

TË JESH MOTRA E VOGËL E REJFIT NUK ËSHTË GJË E LEHTË... Rejfi i ka shkelur të gjitha rregullat e shkollës, thjesht për qejfin e tij. Në regjistër ka vetëm nota të këqija dhe ka bërë një milion armiq... Në klasën e gjashtë të shkollës 9-vjeçare, me një vëlla të tillë, është e lehtë të jesh në qendër të vëmendjes. Xhorxhia duhet të përpiqet mjaft për t’u treguar të gjithëve që është shumë më e zonja se ai!

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët254
ISBN9789928003898

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët254
ISBN9789928003898
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore