I ri Rrugetimi i djalit luftetar Shiko më të madhe

Rrugetimi i djalit luftetar

Jocko Willink A-004160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të bëhesh luftëtar, nuk është e thjeshtë. Sepse duhet të bësh shumë ushtrime, si pompa, ulje-ngritje, paralele, të notosh, të hash siç duhet dhe të studiosh më fort se më parë! A do të arrijë Marku të bëhet luftëtar derisa të fillojë shkolla në vjeshtë – dhe t’i kundërvihet Mbretit të palestrës?

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët190
ISBN9789928286543

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Nga Qullac në luftëtarë brenda një vere.

Klasa e pestë ishte viti më i keq në jetën e Markut. Mbeti në fizkulturë dhe matematika qe shumë e vështirë, për të mos folur për ushqimin e shkollës që ishte i pangrënshëm dhe atë ekskursionin e klasës që shkatërroi duke mos ditur të notonte. Po cili ishte kulmi i kulmeve gjatë gjithë klasës së pestë?

Keni Uilliamsoni, bullisti i klasës, i vetëquajturi Mbret i palestrës. Kur e ëma i dha lajmin që dajë Xheku do të vinte e do të rrinte gjithë verën te ta, Markut nuk i pritej.

Dajë Xheku ishte marins i vërtetë i forcave speciale amerikane SEAL.

Dhe daja Xheku kishte një plan: ta kthente Markun në luftëtar.

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët190
ISBN9789928286543
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka