I ri Cmim i reduktuar! Mos e hap Shiko më të madhe

Marti Pens 1 - Mos e hap

Mark Parisi A-001529

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexoni aventurat e reja të jashtëzakonshme të Marti Pents nga karikaturisti fitues i shumë ccmimeve, Mark Parisi. Ky libër është po aq i suksesshëm dhe denjësisht konkurrues me Ditarin e Gregut

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192875

801 Lekë

-10%

890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe252
ISBN9789928192875
Titulli origjinalMart Pants #1
RedaktoriArdita Graceni
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x20.5
PërkthyesiEnkeleida Kalemi