Aventurat e Abdiut Shiko më të madhe

Aventurat e Abdiut

Madonna BD0443

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Shumë shumë vite më parë, diku shumë shumë larg, një djali të vogël me emrin Abdi iu dha një detyrë shumë e madhe- të gjente varësen më të cmuar në botë për mbretëreshën.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333046

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Lundroni me Abdiun në një udhëtim me mashtrime të pamëshirshme, gjarpërinj helmues dhe në tunele të tmerrshme, ku ai kujton fjalët e mëncura të mësuesit të tij Cdo gjë që na është dhënë në jetë është gjithmonë për mirë Asgjë nuk është më e fuqishme sesa besimi që cdo gjë është e mundur.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe42
ISBN9789994333046
V. Bot2005
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaPer femije
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEvis Cerga
VendodhjeTirane