Cmim i reduktuar! Jakovi dhe Shtate Hajdutet Shiko më të madhe

Jakovi dhe Shtate Hajdutet

Madonna BD0424

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky libër është frymëzuar nga Baal Shem Tov, një mësues i madh që jetonte në Ukrainë në shekullin e 18të.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750901

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Është një histori sesi secili prej nesh ka aftësinë që të hap dyert e parajsës-pa pasur rëndësi sesa të pavlefshëm ne mendojmë se jemi. Kur ne shkojmë përtej natyrës sonë egoiste, ne bëjmë të mundur që të ndodhin mrekulli, në jetën tonë dhe atë të të tjerëve. Ne nuk duhet të harrojmë kurrë që pas cdo errësire të madhe fshihet një dritë më e madhe. --Madonna

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe32
ISBN9789992750901
V. Bot2004
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaPer femije
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEvis Cerga