Emili dhe dedektivet Shiko më të madhe

Emili dhe dedektivet

Erik Kastner A-000103

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Emili dhe detektivët” Ngjarjet e këtij romani janë realizuar në dy plane, në marrëdhëniet e prindërve me fëmijët dhe nga ana tjetër e fëmijëve me njëri-tjetrin në rrethana krejt të rastësishme. Ata krijojnë një organizëm të mirëfilltë institucional ndjekjesh e survejimesh për kapjen e një hajduti të rrezikshëm bankash. Ky libër mbart vlera të padiskutueshme edukative dhe njerëzore.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789992777879

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789992777879
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë