ABAZHUR I PERSONALIZUAR `BOOK LAMP`

ALS105

Libër i ri

4 Artikuj

3 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Abazhur "Book Lamp'' i personalizuar  me gdhendje.

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta gdhendur ne kapak

Permasat 15 x 20 cm i mbyllur . Kur hapet gjeresia shkon ne 30 cm 

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.