Bookaroo Bean Bag Reading Rest Brown

BLM0506

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me një libër që ju mban orë të gjata të fokusuar vjen aksesori që ju mundëson të mbështesni librin për një lexim sa më komfort. Mund të vendosni librin në këndin që ju dëshironi, kudo ku jeni duke lexuar: në tavolinë apo dhe në dysheme. Përbërë nga material lëkure i butë, perfekte për lexuesit e të gjitha...

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393438012

2 890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Me një libër që ju mban orë të gjata të fokusuar vjen aksesori që ju mundëson të mbështesni librin për një lexim sa më komfort. Mund të vendosni librin në këndin që ju dëshironi, kudo ku jeni duke lexuar: në tavolinë apo dhe në dysheme. Përbërë nga material lëkure i butë, perfekte për lexuesit e të gjitha moshave. Mund të vendosni dhe celularin, tabletin, apo dhe librin e kuzhinëa në banak për lehtësi përdorimi. Në pjesën e pasme do të gjeni dhe një zinxhir me një xhep të vogël me shtresë mikrofibër për të pastruar ekranin e celularit tuaj dhe për të mbajtur dhe fishën e karikimit. Mbushur me gogla të vogla polistireni. Në përmasa 20 x 19 cm.

Të dhëna

ISBN5035393438012