Christiane F., Jules - Amédée Barbey D’Aurevilly

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 610 Lekë 2 900 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Shtepia botuese Pegi ka nisur nje kolane me librat e ndaluar: Ne kemi perzgjedhur ne nje set dy prej ketyre librave, per te nxitur tek lexuesit kuriozitetin dhe fantazine e kufijve te shkelur te imagjinates njerezore ne momentin kur jane hedhur ne qarkullim keto libra:

  2 610 Lekë
  2 900 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër