Kristin Gier

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 790 Lekë 3 100 Lekë -10% Nuk është në stok

  Ne kete set fantastik vjen seria e Krstin Gier, “E kuqe rubin”, “Blu safir” dhe “E gjelber smerald”, tre vellime befasuese, magjike dhe fantastiko-shkencore, ku imagjinata arrin ne maksimum. Nje trilogji per tu bere pjese e leximit sidomos nga te rinjte.

  2 790 Lekë
  3 100 Lekë -10%
  Shto në shportë Më shumë
  Cmim i reduktuar
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër