Erotikrisht ne kohen e shkruar Shiko më të madhe

Erotikrisht ne kohen e shkruar

Krenar Zejno ZEN0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo pikël mrekulli kristalizon çastin e vet./Dhe secili çast buron nga Krishti që takon./Kjo botë s'ka të brendshme ta fshehë/Nuk mvesh magji drite as mister terri.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113319

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ato rrudhat brazda në të çarat e dheut/S'mbijnë asnjë brendi, janë veçse udha/E brengës sonë endacake për një krisje/Farash, që s'i mbollëm dot në këtë botë./Botë e pabotë, rrënjëshkulura me rrënjë/Pisha, bredhi në shi, qajnë lot krokodili/Jepet ajo e gjitha në lojën që i luan rasti/Ku llavës eros i shkrehemi e shkrihemi/T'i brendashkruajmë vetvete kësaj bote/Hijë truar hiresh, ku hiri skajet shenjon.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe76
ISBN9789928113319
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë