I ri Nje dite dhjetori Shiko më të madhe

Nje dite dhjetori

Josie Silver A-008832

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri “Një ditë dhjetori” është një histori dashurie gazmore, emocionuese dhe shumë prekëse, dhe një kujtesë se fati merr kthesa të pashpjegueshme përgjatë rrugës drejt lumturisë.

Më shumë detaje

111050 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338457

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lori është e sigurt se dashuria me shikim të parë ekziston vetëm nëpër filma, mirëpo një ditë dhjetori me borë, ajo shikon një djalë nga dritarja e mjegulluar e autobusit dhe e kupton menjëherë që është ai, i duhuri. Çasti kur sytë e tyre takohen është magjik... por autobusi i saj largohet.

E sigurt se është e shkruar që ata ta gjejnë njëri-tjetrin, përgjatë një viti Lori nuk lë kafene dhe stacion autobusi pa skanuar, për të gjetur djalin, por më kot.

Në vend të kësaj, ata takohen rastësisht në një festë Krishtlindjeje, kur shoqja e saj e ngushtë, Sara, e prezanton me të dashurin e vet. Ai është Xheku, djali i autobusit.

 

REVIEWS

Bëhuni gati për t’u përfshirë në një romancë marramendëse. Unë u magjepsa, për vete!

– Reese Witherspoon

(Ky libër është përzgjedhur nga klubi i librit të Reese Witherspoon-it.)

Libri i përsosur për t’u përhumbur mes rreshtave. Personazhet e Josie Silver-it të hyjnë në zemër, për të mos dalë më.

– Jill Santopolo, autore e librit “Drita që humbëm”

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe404
ISBN9789928338457
Titulli origjinalOne day in december
RedaktoriPranvera Palushi, Bledar Çepele
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanRomancë&Pasion