Busull Pino Shiko më të madhe

Busull Pino

BAO0272

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje busull per orientim gjate kohes qe femija juaj lexon nje liber

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Me teper

Me permasa 3.8x2.1 cm dhe ngjyre jeshile

Nje aksesor qe vjen se bashku me sete librash per femije, por edhe me vete

Busulla eshte e markes Pino