Lupe Pino Shiko më të madhe

Lupe Pino

BAO0271

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje lupe zmadhuese per lexim

E markes Pino material druri

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Me teper

Permasat jane 6.5x12.5x1.5cm

Per femije me dizenjo lulesh dhe ngjyrash.

Per nje lexim sa me te perqendruar