I ri Lufta e klaneve 2 - Zjarr dhe akull Shiko më të madhe

Lufta e klaneve 2 - Zjarr dhe akull

Erin Hunter A-006131

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zemërzjarrti është tashmë një luftëtar i Klanit të Bubullimës,po rreziku ende fshihet në pyll.Macet e Klanit të Lumit po bëhëen nervoze,ndërsa Klani i erËs është i dobët dhe po përballet me kërcënime nga të gjitha anët.Ndërsa tensioni arrin në pikën kulmore,Zemërzjarrit i duhet jo vetëm të ndeshet,por edhe të përballet me tradhëtinë brenda vet Klanit të tij.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184696

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe324
ISBN9789928184696
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
RomanFantashkencë