I ri Cmim i reduktuar! Friend Request Shiko më të madhe

Friend Request

Laura Marshall A-002469

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Kërkesë për miqësi" është romani që do t'ju mbërthejë që në faqen e parë dhe do t'ju lërë pa frymë deri në të fundit. Romani i Laura Marshall është konsideruar si trilleri më i bukur i vitit.

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216601

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua...

Ndoshta ky ka qenë gjithmonë problemi: Maria donte që të ishim shoqe, por unë e zhgënjeva. Ajo ngjarje më ka shoqëruar gjatë gjithë jetës sime si e rritur. Sado që jam përpjekur ta harroja, pavetëdija ime e ka ruajtur në një skutë të thellë.

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua...

...por ajo ka më shumë se njëzet e pesë vjet që ka vdekur.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe274
ISBN9789928216601
Titulli origjinalFriend reques
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEtleva Çepele
RomanMister&Thriller