I ri Arminuta: e kthyera Shiko më të madhe

Arminuta: e kthyera

Donnatella Di Pietrantonio A-004706

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të rrëfyer të tatëpjetat e jetës duhen fjalë të vrazhda, të drejtpërdrejta, dhe Donatella Di Pietrantonio e njeh mirë hijeshinë që mbartin ato. Pena e saj ka një tingull unik, që përcjell aq dritë, sa mund të na ndriçojë me delikatesë rrugëtimin drejt një historie të zjarrtë.

Më shumë detaje

103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN 9789928216823

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Unë isha Arminuta, e kthyera. Flisja një gjuhë tjetër dhe nuk dija më se kujt i përkisja. Fjala “nënë” më kishte ngecur në fyt, si një nyjë gërvishtëse.

Edhe pse nuk dua ta di se ku është ajo, më mungon ashtu siç të mungon shëndeti apo siguria.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe210
ISBN 9789928216823
Titulli origjinalL’Arminuta
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRomina Kasharaj
RomanSagë&Histori