I ri Cmim i reduktuar! Nje vere italiane Shiko më të madhe

Nje vere italiane

Rebecca Serle BLV0191

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rebecca Serle njihet për historitë e fuqishme, që të rrëmbejnë zemrën në çast dhe libri “Një verë italiane” nuk bën përjashtim: Një rrugëtim magjik për fuqinë e dashurisë nënë-bijë në Brigjet e Amalfit marramendës

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338679

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pas humbjes së të ëmës, Kejti ndihet e shkatërruar. Karola nuk ishte vetëm nëna, por edhe shoqja e saj më e ngushtë. Ajo kishte përgjigje për gjithçka dhe tani që ka më shumë nevojë për të, nuk është më.

Ato nuk mundën të realizonin as udhëtimin e planifikuar në Positano, Itali, një udhëtim që më në fund Kejti vendos ta bëjë e vetme. Sapo shkel në Brigjet e Amalfit, Kejti fillon të ndiejë shpirtin e nënës.

E magjepsur nga deti i paanë, nga peizazhet me bukuri të pashoqe, mikpritja e njerëzve dhe, natyrisht, nga ushqimi i përsosur, Kejtit i duket se pak nga pak rikthehet në jetë.

Pastaj, papritmas, para syve i shfaqet Karola, nëna e saj: e freskët, e bukur, e shëndetshme dhe e rrezitur. Kejti nuk po kupton më asgjë!

Përgjatë një vere italiane, ajo arrin ta njohë vërtetë të ëmën, jo në rolin e nënës, por si një njeri të zakonshëm. Ndërkaq, kupton se ndoshta nuk e kishte njohur kurrë vërtet...

Të dhëna

Faqe284
ISBN9789928338679
Titulli origjinalOne italian summer
RedaktoriBledar Çepele, Albana Kamberi
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
PërkthyesiEtleva Hoxha Çepele
RomanPsikologjik